Podprsenky Triola

Čierna podprsenka TRIOLA 22770 z romantickej čipky

Čierne podprsenky sú u žien veľmi obľúbené. Ponúkajú praktické možnosti, keď sa dokonale hodia pod tmavé oblečenie, a zároveň pôsobia veľmi zmyselným dojmom. Očarujúca Podprsenka Triola má tiež romantické prvky a jej vzhľad je takmer dokonalý.

Cena v čase recenzie: 24,58 €

Triola bezšvová podprsenka pre veľké veľkosti

Hľadáte podprsenku, ktorá nebude vidieť pod priliehavým oblečením? Potom tu máme bezšvovú podprsenku Triola, ktorá splní vaše želanie! Táto podprsenka je špeciálne vyrobená tak, aby sa zmestila pod tesné oblečenie. Preto v ňom nenájdete žiadne švy, ozdobné čipky ani iné detaily, ktoré by ho mohli odhaliť pod oblečením. Napriek tomu je to zvodná a jedinečná podprsenka!

Cena v čase recenzie: 32,53 €

Vínová čipkovaná česká podprsenka TRIOLA 22795

Sexi čipkovaná podprsenka TRIOLA má tenko vystužené košíčky všité do T-švu, ktorý vytvára zvodný dekolt a zabezpečuje požadovaný oblý tvar pŕs. Je vyrobená z luxusnej čipky s vysokou elasticitou. Prekrytie výstrihu elastickou čipkou sa prispôsobí menšej asymetrii pŕs. Zvodný dizajn dopĺňa jemná mašlička v strede a čipka pretiahnutá do ramienok.

Cena v čase recenzie: 45,94 €

Šedá luxusná balcony podprsenka TRIOLA

Luxusná čipkovaná podprsenka TRIOLA, strihu BALCONY, má tenko vystužené košíčky sa špecificky riešenými zvislými švami a flexi kosticami v košoch. Dokáže sformovať naozaj zvodný dekolt. Tento strih sa hodí do hlbokých výstrihov. Presah čipky v dekolte a na dolnom obvode pôsobí veľmi zvodne. Luxusná čipka je hladká a pod tenkým oblečením sa nerysuje.

Hnedá pushupka s hladkými košíčkami

Kvalitne vyrobená push-up podprsenka v módnych farbách as hladkými koši. Chrbát je zdobená jemnou neškrábavou čipkou, navyše, vďaka háčikom možno ramienkami nosiť aj skrížená. K podprsenke sa hodia nohavičky Dorina D00566M.

Cena v čase recenzie: 22,95 €

Hladká vystužená dámska podprsenka s decentnou ozdobou

Správny výber je rozhodujúci. Pri voľbe tejto podprsenky máte záruku, že celý deň sa budete cítiť príjemne, pohodlne. Model, ktorý je nadčasový. Stavte na krásnu a predovšetkým kvalitné podprsenku od renomovanej značky Triola.

Podprsenka TRIOLA 22731 v púdrové či bielej farbe je stávkou na istotu. Podprsenka splní primárny účel a ešte pridá na sebavedomí. Komfortný model, ktorý poteší dievčatá a ženy bez rozdielu veku. Podprsenka je vhodná pre malé aj veľké prsia. Podstata tkvie v strihu. Zásluhou toho poskytne prsiam náležitú oporu a vytvaruje pekný dekolt. Výsledkom je prirodzene guľatý tvar pŕs a pohodlie po celý deň. Dámska podprsenka Triola má regulovateľné ramienka, ktorá súčasne sú garanciou pohodlného nosenia, nehrozí otlaky do kože pod.

Cena v čase recenzie: 43,99 €

Bezšvová módne mierne vystužená podprsenka s čipkovanými ramienkami

Vykúzlite si sexi výstrih s podprsenkou Top-Fit z modrej kolekcie Royal Blue! Obvod aj ramienka sú potiahnuté elegantnou čipkou, ktorá vám spoločne s nízkym stredom vytvorí dokonale zarámovaný výstrih. Podprsenka je úplne bezšvová a len veľmi tenko vystužená. Navrhnutá je tak, aby nebola viditeľná pod oblečením.

Cena v čase recenzie: 49,99 €

Triola je tradičný český výrobca spodnej bielizne s dlhoročnou históriou. Veď táto značka bola registrovaná už za Prvá republiky a nie nadarmo o sebe Triola prehlasuje, že obstála v skúškach naprieč storočím. Ustála požiar, rovnako ako vojny, zmeny režimov aj majiteľov. Dôrazom, aký kladie na kvalitu, precíznosťou spracovania, vlastným dizajnovým aj tvorivým oddelením si získala dôveru slovenských zákazníčok, ktoré dokonale pozná.

V ponuke spoločnosti Triola nájdete nepreberné množstvo rôznych dámskych podprseniek vyvinutých vo vlastných vývojárskych a návrhárskych tímoch. Typické pre podrsenky Trilola je ich nesporná kvaita a vynikajúce ručné spracovanie. Kúpou podprsenky od tejto značky automaticky získate istotu, že ste pre seba kúpou tohto spodného prádla niečo urobila. Triola sa tiež zameriava na želanie zákazníčok po kvalitných slovenských podprsenkách väčších veľkostí.