Podprsenky na zips

Nie všetky podprsenky majú klasické zapínanie na háčiky. Už ste počula o podprsenkách na zips? Ak nie, určite je vyskúšajte. Tento jav oceníte najmä u športových modelov. Vďaka nim budú prsia ako v bavlnke, a navyše sa im dostane úžasného vzhľadu. Aj pri cvičení môžete byť príťažlivá a sexy. Zabudnite na kostice a iné vychytávky, spoľahnite sa na priedušnosť a ľahkosť športových podprseniek na zips.

Špeciálne podprsenky na zips pre dámy s širším hrudníkom môžete kúpiť až do veľkosti K! Dajte zbohom zdravotným problémom a užite si komfortné nosenie na každučký kroku. Športové kúsky na zips v béžovej, ružovej, tyrkysovej, fialovej, bielej aj čiernej farbe si zamilujete na prvý pohľad. Ich nosenie je na jednotku. Skvele sa obliekajú aj vyzliekajú. Konečne si cvičenie zamilujete. Podprsenky na zips upotřebíte nielen pri športových aktivitách, ale aj pri každodennom nosení.

Lacná športová podprsenka so zipsom

Pre všetky dievčatá a ženy, ktoré majú radosť z pohybu. Pre maximálny pôžitok z akéhokoľvek pohybu. To všetko vďaka dokonale padnúcej športovej podprsenke.

Cena v čase recenzie: 6,79 €

Kvalitná športová pohodlná podprsenka so zipsom vpredu

Táto dámska športová podprsenka značky Trendyol na prvý pohľad vyniká pohodlným strihom a praktickým zapínaním na zips vpredu. Farebná športová podprsenka je vyrobená z pohodlného a kvalitného materiálu.

Cena v čase recenzie: 9,99 €